Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
7 vendég befogadására alkalmas, a 3 hálószobás Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica Chihuahua olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Juarez-ház, csaknem egy 10 perces kocsiútra található.
A Casa Redonda Kortársművészeti Múzeum közvetlen szomszédságra, míg a Plaza Galerias alig 450 méter távolságra van a Chihuahua városi villától. Kényelmes elhelyezkedése miatt az Emotion Casino gyorsan megközelíthető, mivel csak egy 6 perces sétára található.
A Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel. A körülbelül 400 méterre lévő Un Señor Taco latin-amerikai ételeket kínál.
- Helyi látnivalók
- Emotion Casino450 m
- La Pequeña Barrera de Coral1000 m
- Catedral de Chihuahua1,8 km
- Cinemex Mirador1,1 km
- Plaza Galerias450 m
- San Felipe de Jesus1,8 km
- Tronquitos Park1,8 km
- Repülőterek
- General Roberto Fierro Villalobos nemzetkozi repuloter20 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Fűtés
- Tea és kávéfőző
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica?
A Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica kapacitása 7 főig terjed. - ❓
A Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica konyhával berendezett?
A Casa Boho. Hermosa Casa Equipada Centrica felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.